• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

HABER DETAYI

5 Temmuz 2017 19:06

Türkiye’nin firma rehberinde siz de yerinizi alın…

Türkiye’nin firma rehberinde siz de yerinizi alın…

Türkiye’nin firma rehberinde siz de yerinizi alın…

Firma Rehberi , İstanbul Sosyal Medya Derneği’nin firmalar için oluşturmuş olduğu elektronik bir firma rehberi sitesidir. Türkiye’deki her firmanın ücretsiz kayıt olabileceği ve firmaları hakkında her türlü bilgi girişini yapabileceği bir sistem olarak yayın hayatına başlamıştır.

Sistemimizin amacı; siteye üye olan firmaların haklarında yapılan her türlü yorumu ve gelen beğeniyi görürken, bir yandan da firmalarının tanıtımını ve kampanya duyurularını yapabilmesidir. Site üyeleri ve ziyaretçiler firmalar hakkında özel bilgiler alabilirken, firmaları takip edebilir, rezervasyon/randevu sistemine sahip olan firmalara rezervasyonlarını da yapabilirler. Böylece firmalar daha erişilebilir olurken ekstra kampanya ve reklamları sayesinde tanıtımlarını yapma fırsatı bulurlar. Ayrıca GOLD firmaların kampanya bilgileri ve ilanları İstanbul Sosyal Medya Derneğimizin sosyal medya hesaplarında da yayınlanarak firmanızın kampanya ve ürünlerinin tanıtımına destek sağlanacaktır.

Üstelik kayıt ücretsiz. Şimdi kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • telli 16 Ağustos 2017 11:13 CEVAPLA

    Telli Tarım olarak bildiğimiz işi en iyi yapmaya odaklandık. Risk almayın uzmanından alın. Garantimiz, güven beyanımız ve onur rozetimizdir,