• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

High Teknoloji İnternet Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
65 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Vefik ETA
  • ADRES: Osmangazi Mahallesi, Kırcaali Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi No: 62 Kat:4 Daire 17 Göktaş İş Merkezi, 16220 Bursa
  • TELEFON: 0 (850) 840 0287
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

High Teknoloji Internet Hizmetleri Kimdir ?

High Teknoloji Internet ve Haberleşme LTD. ŞTİ. 2010 Yılında Bursa şehrinde faaliyete geçmiştir. 2010 Yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön safhalarda tutmuştır. geçen zamanın getirdiği yeni teknolojilere hızla adapte olarak sektörün öncü isimlerinden birisi haline gelmiştir. Geliştirdiğimiz Entegrasyonlar sayesinde bir çok ERP, Muhasebe programlarına başarılı bir şekilde entegre çalışmayı başardık. 2014 yılında geliştirmeye başladığımız NaraLife adlı ERP yazılımını şuanda bursada Tekstil sektörünün öncülerinden bazı firmalar pilotaj bölge olarak kullanmaktadırlar. E-Ticaret B2C sistemleri için geliştirdiğimiz Stok Takip, Faturalaştırma, Müşteri Bilgilendirme Sistemi, Sms Bilgilendirme Sistemleri gibi bir çok yazılımlara web sitemizin Projeler kısmından erişebilirsiniz.. Özel yazılımlar konusunda bizlerden telefon veya e-mail yolu ile teklif alabilirsiniz..

HighTeknoloji Sizlere Neler Sunar

Korumalı Sunucular : HighTeknoloji sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel firewall desteği sağlıyoruz.10 gbit hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız.Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz 🙂
Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (“domain”) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (“Linux & Windows hosting”) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.