• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

BAYAN MESLEK ÖĞRENİMİ BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE

15 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 29 Temmuz 2017 14:41
  • İLAN TÜRÜ: Alış

BAYAN MESLEK ÖĞRENİMİ BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE
Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
Çıraklık Öğretim Merkezi, Hlk Eğitim Kursları, Belediye Meslek Eğitimi Kurslarına giden veya mezun olanlar, İlkokul, Ortaokul, Meslek Lisesi, Düz Lise, Açık Lise, İş-Kur kursuna devam edenler veya Sertifikalı Mezun, 2 Yıllık Meslek Yüsek Okuluna devam eden ve mezun olanlar, 4 Yıllık Üniversiteye devam eden öğrenciler, veya tüm Üniversite Mezunlarını da kapsayan, Meslek alanında bir mesleğim olsun inancı ile gelmek isteyen bayan adaylar başvurabilirler.
Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak bayan aday alınacaktır. Firmamıza alınacak bayan aday fazla olduğunda, başvuranların mağduriyet yaşamaması için, başka meslektaşlarımıza yönlendirerek imkan imkanı sağlanacaktır. Meslek öğrenimi bittiğinde başarılı olan adaylar, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere meslek hakkında bilgiye sahip olduklarından, firmamız referans vererek de, iş imkanı sağlanmış olacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Yukarıda bahsedilen Meslek öğrenimi Öğrencileri haricinde, staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek, kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayan bayanlar da yaralanabilirler. Meslek öğrenmeye gelen tüm stajyerlerin, cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması
gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklar hoş karşılanmamaktadır.
Aşağıda firmamızın staja uygun, staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.
01. Ağ Bağlantılar

Firma Bilgileri

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
0 (312) 430 2022 Firmaya Git