• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

Sayın İş-Kur’ a bağlı Özel istihdam Bürosu Yetkilisi ;

12 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 29 Temmuz 2017 14:38
  • İLAN TÜRÜ: Alış

Sayın İş-Kur’ a bağlı Özel istihdam Bürosu Yetkilisi ;

Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar, değişik meslek dallarında eleman yetiştirmiş bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi kendi bünyemizde mevcuttur.
İstihdam büronuza başvurup da, iş arayan, işe ihtiyacı olan, bayan başvuru yapan, deneme süresine başlamak üzere, gönderebilirsiniz. Bayan elemanda aranan özellikler olarak kendini meslek alanında geliştirebileceğine inanan, meslek alanında ilerleme sağlayacak, sigara, cep telefonu, facebook, sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmayan, sık-sık izin istemeyen, belli bir zamanda deneme süresinde başarılı olan kişiler, tercih edilecektir. Önceki yetiştirdiğimiz teknik servis, stajer öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, ve yüksek maaşlarla çalışmakta, hatta bazı elemanlarımız bu şirketlerde emekli bile olmuş, firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır.

Aşağıda hangi meslek alanında eleman alacağımız listesi verilmiştir.

1. Bilgisayar donanım. (Tamir vb.)
2. Bilgisayar yazılım
3. Web Tasarım
4. Ağ bağlantıları
5. Sekreterlik
6. Halkla ilişkiler
7. Satış, Tanıtım, ve Pazarlama
8. Büro Yönetimi
9. Ön Muhasebe
10. Grafik Tasarım
11. Açık Meslek Lisesi
12. Part – Time

Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithat Paşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Türkiye Finans ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Türkiye Finans karşısı.

Müracaatlar ve Şahsen görüşülecek Kişi : 1 Adet Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.
Mesut KABALCI / Şirket Müdürü Görüşme

Firma Bilgileri

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
0 (312) 430 2022 Firmaya Git