• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

Satkom Dijital Haberleşme ve Bilişim Altyapı Teknolojileri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MESUT GÜNEŞ
  • ADRES: Esenler mah. Rıfat Ilgaz cad. No:132
  • TELEFON: 0 (216) 397 9862
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

HakkımızdaSATKOM
Firmamız, 2012 yılında Analog Haberleşme Sistemleri alanında faliyet göstermek amacıyla hizmete girmiş olup, günümüz haberleşme ve güvenlik teknolojilerindeki gelişimler neticesinde çağa uygun sistemleri yakından takip ederek günümüzde ki Dijital Haberleşme ve Güvenlik Teknolojileri alanında gelişen sektör ürünleri ile ilgili gerekli çalışmalar sağlayıp, sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.
Saygın telsiz markalarının ve güvenlik teknolojileri ürünlerinin de İSTANBUL Anadolu Yakası Bayii’si olup müşteri memnuniyeti odaklı, satış ve teknik servis alanında da sizlere satış sonrası destek ve bakım onarım hizmeti sağlamaktayız.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sağlayarak sektörde ileri gelen firmalar ile rekabet politikasına uygun hareket eden firmamız, çözüm odaklı arge çalışmaları yürüterek gelişen haberleşme teknolojilerine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyar.

Vizyonumuz
Geniş bir vizyon çalışmasına imza atan SATKOM, dijital haberleşme altyapı çalışmaları ve bilişim altyapı teknolojileri ile argeler yaparak gerek savunma sanayi gerekse kolluk kuvvetleri ve özel sektörlere kesintisiz haberleşme ağı altyapısı sunmayı hedeflemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.