• info@sosmed.org.tr
  • +90 543 760 02 03

Üç Kardeşler Geri Dönüşüm

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Cüne
  • ADRES: Akçaburgaz Mahallesi 26.Sokak Numara 22
  • TELEFON: 0 (212) 858 0929
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

ÜÇ KARDEŞLER KİMDİR ?
HAKKIMIZDA

Firmamız 1995 yılında Üç Kardeşler Hurda Sanayi adı altında hızla çalışmalarına devam etmektedir Gerekli altyapı, tesis ve lisans çalışmalarını tamamlayarak bugün Metal Hurda İşleme,PCB Arındırma, Metal Talaşların, atık kablolar ve plastik gibi tehlikesiz atıkların lisanslı geri dönüşümü konularında faaliyet göstermektedir. Tüm faaliyetlerinde hava, su ve toprağı korumanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket eder. İnsanlığın çevre konusunda ödediği ve muhtemelen ödeyeceği bedellerin ağırlaştığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmayı Üç Kardeşler Hurda Sanayi kendine amaç edinmiştir.”

MİSYONUMUZ

Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, toplam kalite yönetimi felsefesini benimsem iş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.